Hepimiz birimiz , Birimiz hepimiz için !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepimiz birimiz , Birimiz hepimiz için !

Arkadaşlar, artık oyuna girerken aynı zamanda bu foruma da girelim, her şeyi burada paylaşalım. Bu forum yalnız ve yalnız AGT üyeleri içindir. iyi oyunlar :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yalnız AGT Üyeleri için

+4
SPeeDDeViL
excelente
undergand
husel
8 posters
YazarMesaj
husel
Admin
husel

Yalnız AGT Üyeleri için Empty
MesajKonu: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyCuma Haz. 20, 2008 9:01 pm

Selam arkadaşlar, Öncelikle Foruma hoşgeldiniz. forumdan tam yararlanmak için AGT üyesi olmanız gerekli. eğer AGT üyesi iseniz , foruma kayıt olduktan sonra İkariam oynunda husel ismine, yani bana nickinizi yazıp gönderiniz ve sizi AGT üyeleri grupuna kabul edeyim. Çünkü bazı bölümler güvenlik sebebiyle yalnız AGT üyeleri için açık olacaktır. şimdiden her kese iyi oyunlar dilerim Smile
https://agarta.yetkin-forum.com
undergand

undergand

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyC.tesi Haz. 21, 2008 9:25 pm

Oyun harici konular da acılabilir. Mesela program önerileri mesela müzik paylasımı ( bunu el altından yapmak gerek yoksa sayfa kapanır. oyundaki cogu kişi ögrenci olduguna göre okul hayatında faydalı olabilecek dökümanlar olabilir. bu bölümleri de acarsan daha faydalı da olabilir.
excelente

excelente

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPaz Haz. 22, 2008 11:41 am

[b] Eline sağlık dostum böyle bir çalışma üzerinde uğraşıp ittifağa bu denli yaralı olabilecek bir sayfa için... queen
SPeeDDeViL

SPeeDDeViL

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPaz Haz. 22, 2008 12:15 pm

[b][i]tesekurler husel ellerıne sagıl cook guzel olmus...
husel
Admin
husel

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPaz Haz. 22, 2008 5:34 pm

Ben tesekkur ederim, insallah bu forum sayfasi kisa surede her kes icin kullanmak acisindan rahat ve yararli olur Smile
Beckon
Admin
Beckon

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPaz Haz. 22, 2008 6:43 pm

Ben geldimm:))) harika olmus gercekten ya ellerine saglık husel
izmir35boy

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPaz Haz. 22, 2008 7:18 pm

gzll süper olmuşşş Laughing
excelente

excelente

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPtsi Haz. 23, 2008 10:07 am

HehhH Avatarıda yükldim.. king
husel
Admin
husel

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPtsi Haz. 23, 2008 3:29 pm

tebrikler ii forumlar =)
KALELİ53

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPerş. Haz. 26, 2008 8:01 am

Merhaba arkadaşlar.Forumumuz yavaş yavaş oturmaya başlamış. Very Happy .olmuyor böyle kalkın tavernaya gidelim Laughing

Başarılarımız ve birlikteliğimiz devam etsin inşallah.
husel
Admin
husel

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPerş. Haz. 26, 2008 9:06 am

inşallah ne diyeyim =)
Mikrop

Mikrop

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 5:41 pm

Hayırlısı olur inş.İttifak arasındaki dostluğu tazeler...
By FuRcH
Misafir

MesajKonu: Geri: Yalnız AGT Üyeleri için   Yalnız AGT Üyeleri için EmptyPtsi Mayıs 25, 2009 7:23 pm

slm arkadaşlar ben 83000 puandayım ama sizin ittifağa girmeyi çok istiyorum girebilirmiyim acaba? Smile

Yalnız AGT Üyeleri için
1 sayfadaki 1 sayfası