Hepimiz birimiz , Birimiz hepimiz için !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepimiz birimiz , Birimiz hepimiz için !

Arkadaşlar, artık oyuna girerken aynı zamanda bu foruma da girelim, her şeyi burada paylaşalım. Bu forum yalnız ve yalnız AGT üyeleri içindir. iyi oyunlar :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

TANIŞMA KAYNAŞMA

+8
-Drapped
Bordo_Bere
sancı
excelente
Beckon
doRyLaeuM
undergand
eko
12 posters
YazarMesaj
eko

eko

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 1:37 am

adındanda anlaşıldığı gibi tanışma bölümü buraya herkes adını soyadını yaşını yaşadığı yeri tuttuğu takımı msn adresini yazıp tanışıp kaynaşabilir birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz böylece.
eko

eko

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 1:40 am

ilk ben başlayayım adım erkan büyükçolak istanbulda;kadıköyde oturuyorum yaşım 19 tuttuğum takım fenerbahçe msn adresim:eko249@hotmail.com.
undergand

undergand

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 1:53 am

Ben De Murat Demir Adımana/ Gölbaşı oturdugum yer. 28 yasındayım. En büyük Kartal diyorum başka bir sey demiyorum.
Msn Adresim muratwirt@hotmail.com
doRyLaeuM

doRyLaeuM

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 2:20 am

seçil eskliim 19 yaşndaim secil@webarsiv.com msnim (: memnun oldm Razz
doRyLaeuM

doRyLaeuM

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 2:27 am

bde takım yazıoduk dme Razz Be$ikta$
Beckon
Admin
Beckon

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 9:26 am

Selam arkadaslar eko güzel fikir kardes tebrike derim

Benim adım Alper Ankarada yasıyorum yaşım 27 bende Beşiktaşlıyım gördügüm kadarıyla beşiktaşlılar suanlık üstün gibi soruları ona göremi sorsam yarısmada ne yapsam cheers

Msn adresimi cok sık kullanmıyorum ama şunu ekleyebilirsiniz.

Porsuk53@hotmail.com
excelente

excelente

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 01, 2008 10:18 am

[b] SELAM GENÇLER; ADIM ÖZKAN 29 YAŞINDAYIM SAFRANBOLUDA YAŞIYORUM, TAKIMADA BEŞİKTAŞ DİYORUM,BAŞKADA BİŞEY DEMİYORUM Very Happy MSN ADRESİ: excelenteikariam@windowslive.com king
sancı

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyPaz Ağus. 03, 2008 8:50 pm

bende semih yıldık 16 yaşındayım yarışmaya istanbul kadıköyden katılıyorum tabiki FENERBAHÇE liyim msn: fb_genc1992@hotmail.com

EN BÜYÜK FENER BAŞKA BÜYÜK YOK
BURASI KADİKÖY BURDAN ÇIKIŞ YOK
FENER DÜNYA YI YENER diyorum başka bişey demiyorum
Bordo_Bere

Bordo_Bere

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 2:28 pm

Merhaba benim adım Burak.16 yaşındayım.İstanbulda yaşıyorum.Takım tutmak için Fenerbahçeyi tutuyorum Smile.

MSN: ulfshark_burak@hotmail.com
-Drapped

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 3:03 pm

Ben Doğan İnegö/BURSA da yaşıorum yaşım 14 Takım Tabiki BJK Msn Adresim
d_manga_d_@hotmail.com
-Drapped

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 3:05 pm

SPeeDDeViL

SPeeDDeViL

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptySalı Ağus. 05, 2008 4:40 pm

adım soyadım çağdaş yeşil kayserıde oturuyorum 19 yasındayım galatasaraylıyım tek galatasaraylı benım galibaa Very Happy

msn adresim san_maki2@hotmail.com
sefa

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptySalı Ağus. 05, 2008 5:16 pm

adım Sefa Gürbulak konyada oturuyorum.tabiki Beşiktaşlıyım Razz 18 yaşındayım
msn adresim: bjksefa_xxx@hotmail.com.

siyaaaaaahh cheers
KARAYELL
Misafir

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: SLM   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:23 pm

ben gökhan gokhan_ciftci84@hotmail.com izmirde oturuyorum siznle olmak guzel fakat bir sorun var askere gidicem 15 ağustosta asker olucam son 10 gunum kaldı ama burda olmaya calisirim genede ittifaktan postalamazsanız ittifak kapanana kadar yanınızdayım askerliğim bu arada izmire yakın manisada
eko

eko

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 08, 2008 4:19 pm

beyler bu bölüme başlıkta yazdıklarım ad soyad yaş vs. dışındada kendi hakkınızda istediğiniz herşeyi yazabilirsiniz kafanıza göre Wink
brushfield

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyCuma Ağus. 08, 2008 7:49 pm

Selam. Ben Erhan. 27 yaşındayım. Trabzonluyum. Bilin bakalım hangi takımı tutuyorum Wink
msn: travianrhn@hotmail.com
orphy

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyPaz Ağus. 10, 2008 2:51 am

Merhaba arkadaşlar ben Tahir. Konyalıyım ancak Kocaeli'de okuyorum.
AtakanRe
Misafir

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptySalı Ara. 16, 2008 12:46 pm

Atakan bende istanbul 24 yaşındayım FENERBAHÇE'lim tabiki Very Happy
YABAN_EL
Misafir

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyPtsi Ara. 22, 2008 1:09 pm

SLM BEN YASİN KARAMANLIYIM YAŞIM 23 MALESEF TAKIMTUTMUYORUM :d
tanuşma
Misafir

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 10:56 pm

merhaba arkadaşalr ben ali yakut kayseriliyim oyuncu adım tezco (sancaktarlar) msn adresim direbeder@hotmail.com
qrudqe
Misafir

TANIŞMA KAYNAŞMA Empty
MesajKonu: Geri: TANIŞMA KAYNAŞMA   TANIŞMA KAYNAŞMA EmptySalı Eyl. 29, 2009 2:13 pm

Serdar Sarı - aLanya - yaş 21 - iş : web tasarım. parça kntr daqıtımı. mankenlik. aLanya çarşı başkanı ve kurucusu - takım ise alanya çarşının başkanı kurucusu dedıqıme qore tabıkı BeşiktAşk..

TANIŞMA KAYNAŞMA
1 sayfadaki 1 sayfası