Hepimiz birimiz , Birimiz hepimiz için !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hepimiz birimiz , Birimiz hepimiz için !

Arkadaşlar, artık oyuna girerken aynı zamanda bu foruma da girelim, her şeyi burada paylaşalım. Bu forum yalnız ve yalnız AGT üyeleri içindir. iyi oyunlar :)

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR

+5
mcox
sancı
husel
eko
Beckon
9 posters
YazarMesaj
Beckon
Admin
Beckon

1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR Empty
MesajKonu: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 12:34 am

Evet arkadaslar yarısmamız baslamıstır suandan itibaren soracagım soruya dogru cevap veren ilk 3.kişiye ödüllerini bizzat ben verecegim sorunuz aşağıdadır.

Ön kapıda karınız avaz avaz bağırıyor, arka kapıda ise köpeginiz durmaksızın havlıyor. Önce hangisini içeri alısınız ????

evet arkadaslar sorumuz bu sorudan cok bilmece gibi ama eğlenceli bir soru hadi bakalım bekliyorum cevaplarınızı
eko

eko

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 2:12 am

cevap veriyorum b şıkkı köpek çünkü köpek daha sadıktır,çünkü köpek sus dersem susar kadın susmaz,çünkü köpeği içeri alırsam köpek susar kadını içeri alırsam kadın gene susmaz evet cevapım KÖPEK isterseniz böyle birçok neden daha bulabilirim....gerçi bana kalsa ikisinide içeri almam ama neyse Smile
husel
Admin
husel

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyPaz Ağus. 03, 2008 3:26 pm

Karıyı içeri alırdım..
Eğer köpek ev köpeği ise daha sonra onu alırdım içeri, eğer ev köpeği değilse yani evi kormak için dışarda yaşıyorsa havlasın dışarda köpek işte havlar Very Happy
https://agarta.yetkin-forum.com
sancı

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyPaz Ağus. 03, 2008 8:41 pm

köpeğim yok evlide deilim Razz
sancı

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyPaz Ağus. 03, 2008 8:42 pm

scratch karımı içeri alırım nede olsa iyi günde kötü günde dır dır da susmakta bereberiz dedik bir kere
mcox

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 2:21 pm

köpeği içeri alırım.eve girdikten sonra köpek susar.karımı alsam eve girdikten sonra susacağını sanmıyorum....
Bordo_Bere

Bordo_Bere

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 2:37 pm

Önce karımı içeri alırdım.Nasılsa bir şekilde onu sustururum. Köpekleri sevmem o yüzden ona et verirdim susardı Wink.Zaten herşeyden önce bir insan,bir hayvandan daha değerlidir.Hele bu da benim karım ise Wink
excelente

excelente

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyPtsi Ağus. 04, 2008 9:12 pm

BAZI ARKADAŞLARIN HANIMLARIDA BU FORUMU OKUYOR HERHALDE....BAKSANIZA KARIMI İÇERİ ALIRIM.KARIM DAHA ÖNEMLİ....AHH SİZ VARYA SİZ:::YATACAK YERİNİZ YOK VALLA.... Very Happy:D
SPeeDDeViL

SPeeDDeViL

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptySalı Ağus. 05, 2008 4:35 pm

bence kopegı ıcerı alırım onu almak daha kolay kadın dırdırın cekme uzun surcegıı ıcın onu sona saklarımmm Very Happy Very Happy aah su kadınların dırdırları adamdan omur ustune omur gotururler Shocked
karayell
Misafir

MesajKonu: neon   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptySalı Ağus. 05, 2008 7:06 pm

önce köpein yanına gder kayrnını doyururdum köpek sabaha kadar havlar yoksa kadının yanına gidince susar ama köpek susmaz karnını etle doyurunca köpek mayısır ve kısa zaman zonra uyurdu sonra karının kayını giderdim nasılsa birşekilde bir yolla sesinikısarız biz erkegiz liderlik ic güdüsü her zaman vardir bir sekilde susardı oda acsa nada akşam yemegi yada gunduzse kahvaltı verirdim gene susmuyorsa sevkat ve masum yaklasırdım susardı eminim :::Smile))))
undergand

undergand

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyÇarş. Ağus. 06, 2008 12:31 pm

Köpegin oldugu tarafa bakarim kesinlikle orda birsey vardir oradaki sorunu halledersem karının bagırmasi da kesilir. Arkada itne hırsız olabilir. Smile)
Asadd
Misafir

MesajKonu: :D   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyÇarş. Mayıs 06, 2009 7:29 pm

İlk Köpeği İçeri Alırdım En Azından İçeri Girince Susardı
Optimate
Misafir

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 11:40 am

İkisinide Almasdım. ama birini almam gerekiyorsa karımı alırdım cunkuu karı kapı dısında kalırsa hıc susmaz bıde ıcerı alınca bosanmaya kadar gider kopek oylemı her durumda sadık yanı sonuc olarak karımı alırdımm....
Optimate
Misafir

MesajKonu: Geri: 1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR   1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR EmptyÇarş. Haz. 17, 2009 11:43 am

Hangi Kapıya Daha Yakınsam Onu Alırım..

1.Hafta Yarışma Sorusu DİKKAT DİKKAT YARISMA SORUSUDUR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Deneme SORUSU